gototop
11.12.2018 Přehlídka písničkářských osobností O ptáka Noha (Petr Linhart)    Tisk
Aktuality
Volné sdružení Osamělí písničkáři v úctě k tradici kdysi rovněž volného sdružení Šafrán po letech letos oprášilo a probudilo písničkářský konkurz O PTÁKA NOHA.
Výběr letošního ročníku, který je šestým v pořadí, je uzavřen. Porota složená z hudebníků a hudebních publicistů (Jan Burian, Anna Mašátová, Antonín Kocábek, Petr Váša a Petr Linhart) vybrala pětici přihlášených, která ji nejvíce (mnohdy všemi pěti hlasy a vždy nadpoloviční většinou) zaujala. Jsou to: Prune - Eliška Sýkorová - Jana Kozubková - SKLAD by WALDA - Barbora Hubáčková.
Všechny uvidíte a uslyšíte na koncertu Přehlídka písničkářských osobností O ptáha Noha, který se koná v sobotu 15. prosince od 18:00 v pražském klubu Kaštan.
Večer slovem i písní doprovodí Jan Burian.
Stránka s odkazy k profilům účinkujících (a rovněž s možností rezervace vstupenek) je zde: http://kastan.unijazz.cz/events/rezervace/?ID=1300
FB událost je zde: https://www.facebook.com/events/326266767960139/

Sdílet na...
Komentáře pro tento článek
Přidat Nový Hledat RSS
Jméno:
Email:
 
Název:
Naše hlavní město
 antispamová kontrola
UBBKód:
[b] [i] [u] [url] [quote] [code] [img] 
 
 
:-D:-):-(:-0:shock::confused:8-):lol::-x:-P:oops::cry::evil::twisted::roll::wink:
:!::?::idea::arrow:
 
Internetové odkazy vkládejte pomocí UBBKódu (4. ikona zleva)!
 
Prosím, opište anti-spamový kód, který je zobrazen v obrázku. Pokud Vás obtěžuje zadávání tohoto kódu, zaregistrujte se a pište komentáře jako přihlášený uživatel.

3.26 Copyright (C) 2008 Compojoom.com / Copyright (C) 2007 Alain Georgette / Copyright (C) 2006 Frantisek Hliva. All rights reserved."